درباره ما

مجموعه خدمات حقوقی بامداد، موسسه‌ای حقوقی با تابعیت ایرانی و متخصص در حقوق ایران و حقوق تجاری بین‌المللی است. این دفتر مجموعه ای متشکل از وکلای دادگستری است که علاوه بر تخصص در طرح دعاوی حقوقی داخلی در حوزه های حقوق بین الملل تجارب ارزش‌مندی دارند و به طور خاص در زمینه حقوق مالکیت فکری، مشاوره در خصوص حقوق تجاری داخلی و بین‌المللی فعالیت می نمایند.

راییکا حاجی‌مشهدی

وکیل پایه یک دادگستری

تحصیلات حقوقی خود را در ایران انجام و فعالیت خود را با وکالت در دعاوی در دادگاه‌های ایران و مشاوره به شرکت‌های ساختمانی و کارخانه‌های صنعتی آغاز می‌نماید. وی هم‌چنین موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از ایران، کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل از سوییس و مدرک کارشناسی ارشد تخصصی (LL.M.) حقوق اتحادیه اروپا از بلژیک می‌شود. حوزه‌های تخصصی وی حقوق تجاری، حقوق شرکت‌ها و حقوق و قواعد حاکم بر پیمان است.

میشا حسینی‌پور

وکیل پایه یک دادگستری

پس از گذراندن دوره کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه وکالت در سال 1388 آغاز نمود و از همان زمان در شرکت های مهندسی مشاور، بازرگانی و واردات کالا و همچنین در زمینه تجارت الکترونیک به عنوان کارشناس حقوقی و وکیل به فعالیت پرداخته و در زمینه علائم تجاری و طرح های صنعتی وکالت شرکت های چند ملیتی و بین المللی را بر عهده داشته و در این رابطه، در سازمان مالکیت فکری جهانی و دانشگاه یاگلونیان لهستان موفق به گذراندن دوره های مربوطه شده است.

ویژگی بارز موسسه حقوقی بامداد توجه ویژه به خواسته‌های موکلین و در نظر گرفتن ویژگی های منحصر ‌به فرد هر پرونده حقوقی و طرح‌ریزی روش انجام کار بر‌اساس خصوصیات و ویژگی‌های همان مورد است. به‌عبارت دیگر در موسسه حقوقی بامداد، دانش، تخصص و تجربه حقوقی با دقت در خدمت ویژگی‌های هر پرونده حقوقی به‌طور مستقل قرار می‌گیرد تا راه حل‌های حقوقی در چارچوب ضوابط و مقررات برای هر مورد طراحی و شخصی سازی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر

و دریافت وقت مشاوره

هم‌اینک با شماره تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید