982122912428+

contact@bamdadlaw.com

اعضای موسسه

در موسسه حقوقی بامداد، عده ای از وکلای پایه یک دادگستری، کارشناسان متخصص در امور ثبتی و داوری گرد هم آمده که در زمینه موضوعات متنوع حقوق داخلی و بین‌المللی و داوری در‌خصوص پیمان و امور راه و ساختمان انواع خدمات حقوقی مورد نیاز اشخاص حقیقی و حقوقی را ارائه می نمایند. این خدمات شامل طیف گسترده ای از امور حقوقی می‌شود که در بردارنده تمامی جنبه های مورد نیاز برای اداره یک شخص حقوقی از بدو تاسیس و استخدام نیروی کار، حمایت از ایده های خلاقانه تا بروز تمامی چالش های مرتبط با اداره یک کسب و کار می شود.
علاوه بر آن امور حسبی کلیه ایرانیان خارج از کشور نیز در زمره خدمات دفتر حقوقی بامداد قرار می گیرد.

بنیان گذاران موسسه حقوقی بامداد

راییکا حاجی مشهدی
راییکا حاجی مشهدی
وکیل پایه یک دادگستری
میشا حسینی پور
میشا حسینی پور
وکیل پایه یک دادگستری

اعضای موسسه حقوقی بامداد

مژگان رضوانی
مژگان رضوانی
مژگان رضوانی از اعضای موسسه حقوقی بامداد تحصیلات کارشناسی خود را در رشته حقوق و دوره کارشناسی ارشد را در رشته محیط زیست دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رسانده است. از سال 95 به عنوان کارشناس حقوقی در شرکت های مهندسی مشاور و شرکت های بازرگانی در حوزه واردات قطعات برای شرکت های نفتی و پتروشیمی فعال می‌باشد. حوزه تخصص وی حقوق شرکت ها، قراردادها و حقوق گمرکی و ترخیص کالا است.
نیلوفر نعمتی
نیلوفر نعمتی
نیلوفر نعمتی از اعضای موسسه حقوقی بامداد تحصیلات کارشناسی خود را در رشته حقوق دانشگاه تهران با کسب عنوان دانشجوی نمونه سال 1393 از بنیاد ملی نخبگان به پایان رسانده. و همزمان با شروع دوره کارشناسی ارشد در رشته حقوق تجاری اقتصادی بین الملل، فعالیت حرفه ای خود را از سال 95 به عنوان کارشناس حقوقی شرکت های تجاری و همچنین نمایندگی دعاوی اختلافات کارگری و کارفرمایی شروع کرد. حوزه تخصص وی حقوق شرکت ها، حقوق تجاری و حقوق اقتصادی است.
محدثه مهیمنی
محدثه مهیمنی
محدثه مهیمنی از اعضای موسسه حقوقی بامداد تحصیلات حقوقی خود را در ایران در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز و سپس مدرک LL.M.in laws را از دانشگاه ترینیتی کالج ایرلند دریافت می نماید. او همچنین دوره مربوط به Global Politics را در دانشگاه فرای برلین گذرانده است. از سال 1398 به عضویت کمیته جوانان انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد درآمده. و دوره های متعددی نیز در زمینه حقوق بین الملل و حل و فصل اختلافات با موفقیت پشت سر گذاشته است. ضمنا ایشان از سال 93 به عنوان وکیل و مشاور در پرونده های مربوط به شرکت ها، املاک و شهرداری مشغول به کار است.